Przytulanka do spania dla niemowląt, bezpieczna i atestowana

Przytulanki do spania dla niemowląt, uspokajacze i pluszaki do zawieszania

Kiedy na świecie pojawia się maluszek, dokładamy wszelkich starań, aby jego kontakt z nowym światem był całkowicie bezpieczny i kontrolowany. Dlatego tak ogromną wagę przykładamy do akcesoriów dla niemowląt, rodzaju pieluszek, mebli, wózków czy fotelika samochodowego. Bardzo ważne są delikatne bawełniane ubranka, które nie będą uczulać naszego maluszka. Tak samo dzieje się z zabawkami dla tych najmłodszych. Na rynku jest niewiele form, które specjalizują się w produkcji pluszaków i zabawek dla niemowląt. Jedną z nich jest brytyjska marka Jellycat, która dokłada wszelkich starań, aby produkty, które oferuje do sprzedaży były piękne, ponadczasowe, ale przede wszystkim- bezpieczne.

Przytulanka do spania dla niemowląt

W tym wpisie proponuję Wam jak w łatwy sposób skompletować zabawki dla niemowląt, począwszy od szmatki uspokajacza, który z powodzeniem zastępuję w dzisiejszych czasach poczciwą tetrową pieluchę. Szmatki uspokajacze dostępne są w w kilku wersjach kolorystycznych, a każda z nich zawiera dodatkowo malutką pluszową zabawkę, która towarzyszyć będzie niemowlakowi w gorszych chwilach w ciągu dnia i podczas zasypiania. Szmatki uspokajacze są miłe w dotyku i bezpieczne w styczności ze skórą maluszka.

Uspokajacz szmatka dla niemowląt Jellycat

 

Uspokajacz szmatka dla niemowląt Jellycat

 

Kolejną propozycją uspokojacza dla niemowlaka są specjalne zaprojektowanee kocyki, które dodatkowo wyposażone są w piękne malutkie pluszaki, w kolorach białym, różowym lub niebieskim. Pluszaki to różnego rodzaju zwierzątka : króliczki, słoniki, misie. Kocyki to nowa forma zabawki przytulanki dla dziecka, milutkie i miękkie w dotyku na pewno będą pocieszycielem w gorszych chwilach niemowlaka, a bezpośredni kontakt ze skórą uspokoi zaniepokojonego i rozdrażnionego maluszka.

 

Kocyk z pluszakiem dla niemowląt Jellycat

 

Do zawieszenia nad łóżeczkiem czy w wózku proponuję piękne zawieszki Jellycat, które oprócz estetycznych wrażeń wzrokowych, ucieszą maluszka, ponieważ są jednocześnie pozytywkami. Zawieszki pozytywki Jellycat to specjalne zabawki skomponowane z ozdobnej zawieszki i malutkiego pluszaka, który zwróci uwagę każdego niemowlaka.

Zawieszka do wózka lub łózeczka niemowlaka

Aby naszym maluszkom było ciepło w nóżki, polecam malutkie dekoracyjne buciki z pluszakami. Nasze pociechy będą w nich wyglądać przeuroczo i słodko. Buciki wykończone są specjalnymi wełnianymi ściągaczami, co zapobiega spadaniu bucików. Urokliwe i kolorowe buciki zwierzaki to dodatkowy element zabawy dla maluszka, wierzgające nóżki w takich bucikach to prawdziwe przedstawienie.

Buciki dla niemowląt  Jellycat

Buciki dla niemowląt JellycatA dla tych, którzy już chwytają i dopominają się o nowe wrażenia polecam niesamowite grzechotki od Jellycat, w różnych kształtach i kolorach, estetyczne i piękne. A przede wszystkim bezpieczne.

Grzechotka dla niemowląt JellycatI jeszcze specjalne zawieszki do smoczka, przecież doskonale wiemy, że smoczki to rzecz, która nagminnie ginie w domu, samochodzie i na spacerze. Specjalna zawieszka uchroni nas przed utratą tego drogocennego akcesorium.

 

Grzechotka dla niemowląt JellycatKochani, jeżeli nie macie pomysłu na prezent dla nowego członka rodziny, Jellycat spełni Wasze wszelkie oczekiwania. Serdecznie zapraszamy na zakupy.