Kieliszki z grubego szkła do wina La Rochere

Kieliszki z grubego szkła do wina La Rochere  

Najpiękniejsze i najbardziej rozpoznawalne szkło francuskie jakie znam.

La Rochere dostępne jest na rynku polskim od wielu, wielu lat i nadal zachwyca swoją stylistyką i niepowtarzalnością.

Mijają mody, mijają lata, sieciówki się otwierają i zamykają, a kieliszki i szklanki La Rochere przez cały ten czas mają swoich wiernych odbiorców.

Szkło francuskie La Rochere

 

Historia tej marki jest bardzo długa i bogata, związana z historią Francji, idąca przez wieki zgodnie z upodobaniami Francuzów.

Dla La Rochere pracują najwięksi światowi projektanci, czerpiąc z tradycji i historii kraju.

Szkło francuskie La Rochere

 

Z uwagi na różnorodność kolekcji możemy pokusić się o skompletowanie zastawy w jednym stylu, wybierając na przykład motyw pszczoły Abeille, motyw muszli Varsailles lub Lyonnaise, lub pójść krok dalej i pomieszać na stole wszystko co oferuje nam francuska marka La Rochere.

 

Szkło francuskie La Rochere

 

Mieszając kolekcje oraz barwy osiągniemy spektakularny sukces designerski i gwarancję że takiego stołu nie ma nikt inny. Gwarantuję Wam, że Wasi goście będą zachwyceni i zakochają się- tak jak każdy, kto weźmie do ręki kieliszek La Rochere- od pierwszego wejrzenia na długie lata.

 

La Rochere szkło francuskie

 

 

Kochani! Wybierzcie swoją kolekcję, wybierzcie kilka produktów z każdego stylu, bawcie się formą i kolorami, poczujcie w szkle La Rochere głęboką tradycję i jakość, po prostu pozwólcie się ponieść emocjom.

Przyjemnych zakupów Wam życzę  Agnieszka